Ilir Prapashtica i bashkohet serialit “Ça ka shpija”Ilir Prapashticën e kemi njohur si ‘Longarin’ e serialilt ‘Familja Moderne’.

Aktori 47-vjeçar ka qenë pjesë edhe shumë shfaqjeve teatrale dhe reklamave televizive.

Por, së fundi Iliri pritet të jetë edhe pjesë e serialit “Ça ka shpija”, transmeton Telegrafi.

Kështu së paku ka shkruar në llogarinë personale në Instagram, Gresa Pallaska.

“Mirë se erdhe Ilir Prapashtica. Çka ka shpija. Xhirim”, ka shkruar aktorja, e cila është pjesë e serialit kosovar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here