Ilir Deda: Pres të bëhem baba dhe së shpejti do të martohemDeputeti i Kuvendit të Kosovës, Ilir Deda, ka konfirmuar se është në pritje të fëmijës së parë.

Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, ishte mysafir në emisionin Rubikon të KTV-së, ku përveç çështjeve politike, ka folur edhe për jetën e tij private.

Ai i ka konfirmuar njoftimet se shumë shpejtë do të martohet dhe se pritet të bëhet baba.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here