Ilir Deda për herë të parë prezenton vajzënJo më larg se para tre muajve, deputeti i pavarur Ilir Deda është bërë baba.

Ai ishte martuar me Donika Danuzën e cila punon në kolegjin “Don Bosko” në Prishtinë, disa muaj para se të bëheshin prindër.

Por vetëm sot Ilir Deda, ka prezentuar fëmijën e tyre të parë, e cila është vajzë, shkruan “Magazina.al”
Edhe pse Ilir Deda, nuk e ka treguar gjininë e fëmijës publikisht, ajo është vajzë dhe quhet Monika.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here