Ilda i heq sutienat Është një nga prezantueset më të bukura shqiptare dhe këtë e themi pa ndonjë dyshim.

Ilda Bejleri e cila kohëve të fundit u bë temë e medieve rozë për lidhjen e saj me Xherdan Shaqirin po provokon me foto në rrjetet sociale transmeton Tribuna.

Ajo ka hedhur një foto në Instagram ku shihet që i ka larguar sutjenat. Por, për fat të keq ajo nuk zbuloi asgjë nga gjoksi i saj pasi tërë trupin e kishte fshehur pas një ‘muri’.

Nuk është hera e parë që Ilda shfaqet kaq seksi.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here