Ilda Gega ka shprehur pasionin për modeliminTe gjithe e mbajne mend vajzen e bukur qe mori pjese ne “Big Brother Albania 1”, Ilda Gega, e cila se fundmi ka pozuar edhe ne versionin “seeet november girl”.

E njohur per sharmin dhe elegancen, bukuroshja qe jeton ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes, ku studion dhe punon, nuk i ka shpetuar as syrit te mprehte te nje prej fotografeve me te shquar te Bostonit, Octavian Boca.

Ai e ka ftuar Ilden te beje nje sherbim fotografik per nje fashion vveek me rastin e stines se vjeshtes.

Theksojme ketu qe vjeshta e shtetit te Bostonit njihet si vjeshta me e bukur ne gjithe Ameriken.

Si nje american-girl e vertete, Ilda Gega shihet e veshur me kapelen me simbolin e Bostonit, qe e veshin te gjithe qytetaret e ketij shtetit, xhakete, fund xhins dhe cizme, nje veshje e kendshme kjo e stilit urban funky.

Edhe me heret, Ilda Gega, e cila ne dosjen e saj ka tanime nje numer te pafundem fotosh marramendese, ka shprehur deshiren dhe pasionin per modelimin, duke qene se Zoti ia ka dhuruar te gjitha…sikurse shihet edhe ne foto.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here