Ilda Bejleri tregon të pasmet bombastikeIlda Bejleri ka treguar të pasmet e saj bombastike.Ajo ka postuar një foto në Instagram, ku ekspozon pikërisht të pasmet.

Gazetarja e Super Sport dhe imazhi i saj, kohë më parë u përfol edhe për një lidhje të mundshme me Xherdan Shaqirin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here