Ilda Bejleri mbetet një nga prezantueset më seksi të skenës.

Bukuroshja shqiptare është shfaqur me bikini ngjyrë të zezë nga Greqia, duke treguar linjat e saj fantastike trupore.

Zeshkania atraktive ka kohë që është imazhi i Supersport në DigitAlb dhe është mjaft e pëlqyer nga publiku.

Ilda mbetet një nga femrat më seksi shqiptare, teksa vazhdon të mbetet ‘single’. /Telegrafi/

Perjetoni udhetimet me @zenithtravel Kerkoni me te miren per ju! #enjoygreece #beautifulexperience

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here