Me dhe pa make-up bukuroshja e ‘Digitalb’ Ilda Bejleri shkëlqen.

Këtë na e tregoi edhe një herë përmes një imazhi në rrjetet sociale, në të cilin edhe pse ishte e pa grimuar, sërish Ilda shkëlqente.4 5

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here