A thua “senet s’jan qysh po duken”?

Është e vështirë të kërkojmë në këngët e Capital-it dhe të gjejmë një këngë që nuk është pritur mirë nga publiku.

Suksesi i Trimit është rritur me hapa gjigant dhe shpesh herë është përfolur për jetën e tij private, por gjëra zyrtare nuk kemi pasur asnjëherë.

Spekulimi i radhës ka të bëjë me morderatoren e njohur, Ilda Bejleri. Kjo e fundit ka postuar një foto në Instagram krah reperit nën hashtagun #psemalunlojën dhe ka nxitur shumë dyshime se mes tyre mund të ketë diçka.

Mund të jetë thjesht një promovim i hitit të fundit të Capitalit, “Pse po ma lun lojën”, por duke gjykuar nga fotoja, do të ishin një çift simpatik.

#psepomalunlojën ?? @truekapo

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here