Modelja shqiptare Emina Cunmulaj është përballur pak orë më parë me një mesazh aspak të këndshëm që ka mbërritur në adresën e saj në Instagram.

Një i ri i ka shkruar 34-vjeçares se ajo nuk është shqiptare pasi është martuar me ‘arab’ duke iu referuar bashkëshortit të saj, miliarderit iranian Sam Nazarian. E njohur për patriotizmin dhe përçuarjen e vlerave shqiptare në komunitetin e saj, Emina nuk ka mundur të qëndrojë pa reaguar kundrejt oferndimeve të ndjekësit.

“E more vëlla, po sikur të ishe ti 10% shqiptar nga ajo që jam unë. Turp të kjoft! Se e shkreta nonë bela edhe me halle ta ka rrit trupit e të ka mësuar të keqen nga e mira, por ti djal shko gjej ndonji punë e mos humb kohë me energji negative se për besë more vëlla kështu ndahen njerëzit. Më vjen shumë gjynaf për ty! Zoti të kjoft në ndihmë se e paske për nevojë.”, i shkroi ajo mesazhdërguesit në fjalë.

Emina Cunmulaj prej 4 vitesh është e martuar me investitorin, filantropistin dhe sipërmarrësin iraniano-amerikan Sam Nazarian dhe është nënë e dy vajzave Ella Faria dhe Mia Soraya. Modelja është e njohur për veprat e saj të bamirësisë, sidomos ndaj shqiptarëve dhe së fundmi ka pranuar të jetë në postin drejtues të zv.presidentes së fondacionit të bamirësisë “Fundjava Ndryshe”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here