Moderatorja simpatike, Kiara Tito është herë pas herë në vëmendje të shtypit rozë.

Këtë herë, e ftuar në ‘Pop Culture”, ajo ka zbuluar detaje mjaft interesante nga jeta e saj private.

Ndër të tjera, Kiara ka rrëfyer për një pendesë në jetën e saj. Kjo ka të bëjë me një djalë të cilin ajo e ka refuzuar disa vite më parë por mesa duket është penduar shumë për këtë.

“Ka qenë një djalë shumë i mirë, që më ka ngacmuar para disa vitesh, por nuk ka qenë kaq i mirë saç ka qenë tani dhe i kam thënë jo. Nuk ka qenë i shëmtuar por nuk është kështu siç është bërë tani. Jam penduar tani”, u përgjigj moderatorja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here