Victoria Beckham i ka befasuar të gjithë me veshjen e saj në daljen e radhës në New York.

Anipse e ka famën dhe i ka milionat, Victoria ka përtuar për të veshur diçka më normale duke u shfaqur me veshje që ngjajnë në pizhama në njërin nga qytetet më të bukura në botë.

Me pizhamat e kaltërta të kombinuara me sandalle, Victoria si zakonisht mbante syze të diellit në kokë për tu dukur sa më enigamtike.

Gruaja e David Beckham njihet për stilin e saj në veshje.

Nëna e katër fëmijëve po tregonte një tjetër nga veshjet e saj të mbledhjes së Resortit 2018, pasi ajo ishte zbuluar dhe ishte në Nju Jork të mërkurën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here