Noizy nxori zbuluar Oriola Marashin me veprimin e fundit.

Oriola Marashi dhe Noizy kanë prishur raportet ditët e fundit, madje nuk e ndiqnin njëri-tjetrin në Instagram.

Por, përmes një ‘Instastory’, reperi ka zbuluar se çfarë ka bërë Oriola së fundi, pra ajo kishte filluar ta ndjek sërish reperin.

“Kaq ishte”, ka shkruar Noizy mbi foton ku e tregoi me fakte se modelja i ka bërë “follow” atij.

Për ndryshe, Oriola ka kohë që është anëtarësuar në “OTR”, por nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt muzikor.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/i-japin-fund-hidherimit-ja-cfare-i-ben-oriola-marashi-noizy-t-622545/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here