Një politikan ukrainas e ka lënë gruan e tij sepse ajo postonte foto shumë të nxehta online.

“Bomba” bionde, Alena Politukha, 32 vjeçe, tha se i shoqi, Aleksandr Politukha, thjesht u largua dhe nuk u kthye më kurrë, duke e lënë atë dhe djalin e tyre të vogël pa asnjë kacidhe.

I shoqi është kreu i Këshillit Bashkiak në Karkiv.

Tani ka nisur procedura për divorc.7 8 9 10 11

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here