Casey Batchelor duket se po frikësohet shumë nga kalimi i kohës, ndaj ka planifikuar të ketë shumë fëmijë përpara se të kurorëzohet me Dane Goodson.

Në një bisedë ekskluzive, ylli televiziv pranoj se ajo dhe i fejuari i saj që këtë vit mbushin 35 vjet të dy, panifikimi i martesës merr shumë kohë.

Ylli i Big Brother planifikon që së shpejti të ketë një ose dy fëmijë.

Image

F

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here