Prishtina është një nga kryeqytetet e vogla, ku nuk ka më pak thashetheme se në Tiranë.

I fejuari aktual i këngëtares Nora Istrefi, është ish-i dashuri i artistes tjetër kosovare, Adelina Ismajli (nuk paska ditur fare të zgjedhë ky djali, njëra më seksi se tjetra).

Ajo që bie në sy, është fakti se Nora Istrefi dhe motra e Adelinës, Zanfina Ismajli, janë shoqe të ngushta e kjo dashuri e ndarë përgjysmë nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien miqësore të krijuar midis dy vajzave kosovare.

4 KOMENTET

  1. o sod nuk ka lidhje i majn dy frajera shoqet bashk e leje ma qe adelina u nda e nora e ka at djalin qka ka lidhje pash zotin,,qaoo

  2. aspak me rendesi tash roberti e dashuron noren edhe ska aspak lidhje susksese noress

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here