I dërgon mesazhe flirtuese Leo DiCaprio-s nga telefoni i Jennifer Lopez-itJennifer Lopez mori një leksion të mirë, që duhet ta mësojmë të gjithë.46-vjeçarja ishte ftuar në emisionin ‘Carpool Karaoke’ të komedianit britanik, James Corden.

Këngëtarja dhe aktorja i dha atij telefonin dhe ai i dërgoi një mesazh flirtues aktorit Leonardo DiCaprio.

Sigurisht pa lejen e këngëtares.

“Hej zemër, më duket sikur kam nevojë të harbohem pak. Ke ndonjë sugjerim. Më thuaj, J.Lo,” shkroi ai në mesazh.

DiCaprio u përgjigj: “E ke fjalën për sonte bu-bu?”

“Kjo është pjesa gallatë. Ai mendon se jam unë,” tha Jennifer Lopez.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here