Lei Kraja është një ndër vajzat më seksi të ekranit dhe shumë shpesh vendoset në qendër të vëmendjes nga mediat rozë. Kraja përket jetës private është shumë e rezervuar por mesa duket së fundmi ka zgjedhur që të ndajë dicka nga jeta e saj edhe me fansat.

Ajo ka bërë një bisedë në rrjetin e saj të Instagramit ku sigurisht nuk kanë munguar pytjet ku dhe moderatorja nuk ka nguruar t’u përgjigjet. Ajo ka treguar se aktualisht ëhstë beqare por megjithatë ajo ka lënë të nënkuptohet se nuk i pëlqen aspak kjo gjë.

‘I dashuri yt duhet të jetë me shumë fat”- i ka shkruar një nga ndjekësit.

“Do të thoja të njëjtën gjë nëse do të kisha një”, i është përgjigjur bukuroshja, duke shtuar edhe një “emoji” me fytyrë të mërzitur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here