I dashuri i Lori Hoxhës ka postuar disa nga momentet e tyre së bashku.

Rrallë herë ndodh që ata të bublikojnë foto me njëri-tjetrin, por mesa duket Vis Bajraktari nuk e ka përmbajtur dëshirën të postojë disa nga çastet me të dashurën e vet. Nga postimet e tyre tregohet vetëm jeta mes miqsh dhe të afërmish.Çifti i famshëm do të mbajë larg media nga jeta e tyre private. Para pak kohësh u fol për një ndarje të mundshme, por gjithëçka është përgënjeshtruar. / Gazeta Express/ 7 8

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here