Isaac Carew ka publikuar një fotografi provokuese të Dua Lipës.

Isaac Carew ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse të Dua Lipës, në të cilën ia shtoi edhe disa fjalë.

“Imagjino, të jesh i lënduar dhe vizitohesh nga kjo qenie e bukur”, ka shkruar Isaac mbi fotografinë joshëse të Duas.

Në atë foto, këngëtarja shqiptare shfaq këmbët seksi në bikini të zeza, ku dukej tejet joshëse.

Isaac Carew ka publikuar një fotografi provokuese të Dua Lipës.

Isaac Carew ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse të Dua Lipës, në të cilën ia shtoi edhe disa fjalë.

“Imagjino, të jesh i lënduar dhe vizitohesh nga kjo qenie e bukur”, ka shkruar Isaac mbi fotografinë joshëse të Duas.

Në atë foto, këngëtarja shqiptare shfaq këmbët seksi në bikini të zeza, ku dukej tejet joshëse.

Për ndryshe, së fundi ka qenë e pranishme në Festivalin e Filmit në Kanë, ku mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here