Iggy Azalea po e shijon më së miri kohën me të dashurin e saj të ri LJay Currie, duke shëtitur në një jaht përgjatë brigjeve meksikane.

Repistja 26 vjeçare është fotografuar duke marrë rreze dielli e duke u përkedhelur nga partneri i saj, i cili e pati të pamundur që t’i mbante duart larg fundshpinës së saj tërheqëse.

Iggy shkëlqen e veshur me një bikini të kuq.

Mediat nuk kanë shumë informacion për djaloshin i cili ka pasion tatuazhet dhe që ka punuar më parë me Chris Brown-in.

Në vitin 2015, ai publikoi një këngë të quajtur “Roll With Me” në bashkëpunim me Lil Caine dhe Gemaine.11 12 13

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here