Casper Smart, mashkulli i cili ka në krahë bukuroshen Jennifer Lopez, ka bërë tatuazh emrin e këngëtares dhe aktores në një vend “të ndejshëm”.

Sipas In Touch Weekly, Smart e ka shkruar emrin e J.Lo diku nga pjesa e poshtme e belit.

“Jennifer mendon se tatuazhet e Casperit janë seksi, por ky është i preferuari i saj, për arsye të kuptueshme”, ka thënë një burim.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here