I dashuri i Elvana Gjates quhet RogerBukuroshja Elvana Gjata më në fund flet për lidhjen e saj të gjatë të dashurisë, për të cilën deri tani nuk ka dëshiruar të flasë.

Në një intervistë për numrrin e dhjetorit të revistës së modës “Anabel”, Elvana pranon se i dashuri i saj quhet Rogert dhe se me të ka një marrëdhënie disa-vjeçare.

Elvana shprehet se me Rogertin u bë kohë që jemi bashkë, dhe ndihem shumë mirë me të, por unë jam munduar ta ruaj me thonj që kjo histori të mos publikohet.

Gjatë intervistës ajo flet më shumë mbi marrëdhënien e saj të dashurisë, si edhe sqaron njëherë e mirë thashethemet mbi Flor Mumajesin, Getoarin dhe ngjashmërinë e saj me Jennifer Lopez dhe Beyonce. Në kopertinën e “Anabel”, Elvana shfaqet me një look gati futurist, që i përshtatet edhe imazhit të kohëve të fundit të artistes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here