Arbenita Ismajli ka habitur të gjithë me një postim në Instagram.

Arbenita Ismajli dhe Fero janë ndër çiftet më të komentuara në shoubiz.

Modelja së fundi publikoi një imazh në InstaStory, në të cilin u shfaq pranë të dashurit të saj, reperit Fero.

“Nëna dhe Babai?”, ishte mbishkrimi që ia la fotos, duke bërë të gjithë të besojnë se është shtatzënë.

Por, në disa imazhe tjera, të cilat i realizoi pranë pasqyrës, ajo shfaqi belin e sheshtë, duke lënë pak mëdyshje rreth shtatzënisë.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here