Ajo padyshim se përmes serialit “Shekulli i madhërishëm”, i cili ishte jashtëzakonisht i ndjekur në ekranet tona, u bë e dashur për të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Lidhjen e saj me vajzën shumë shpesh e tregon edhe përmes llogarive të saj në rrjete sociale, e që po ashtu kishte deklaruar që nga fillimi vështirësitë që kishte pasur lidhur me presionin nga ish-i dashuri për abortim.

Ajo kishte vendosur që ta mbajë fëmijën, e që sot u bë vërtet njeriu më i rëndësishëm në jetën e saj. Kjo gjë shihet, sepse e rrit dhe përkujdeset me shumë dashuri, shpesh duke përkujtuar edhe momentet kur ajo ishte bebe, si në fotografinë që do të shihni më poshtë. 3

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here