Aktorja turke Meryem Uzerli e njohur te ne si “Sulltanesha Hyrrem” ka zgjedhur që të largohet nga angazhimet e shumta për disa ditë pushime.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram në të cilën vuri në pah linjat e saj trupore. Shumë pëlqime dhe komente pozitive ka marrë fotoja nga fansat e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here