Hyrem më s’mund ta fsheh dashurinë, kapet matMeryem Uzerli nuk po mund ta fsheh më lidhjen me aktorin Ozan Güven.

Dyshja e cila u paraqit në serinë ‘Sulltani’ nisën lidhjen vitin e kaluar, por ende nuk e kanë pranuar.

Bashkë ishin kapur edhe më herët por kurrë nuk kishin folur për këtë.

Së fundi ajo u pa së bashku me të bijën dhe Güven, duke dalë nga apartamenti i saj në Stamboll.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here