Elizabeth Hurley ka ushqyer thashethemet se ajo do të bëhet anëtar i ri i “Amviset e dëshpëruara” .

Aktorja është parë në një darkë me yllin e kësaj serie, Teri Hatcher duke lënë të kuptohet se ajo do t’i bashkangjitet kësaj serie,thonë burimet.

Aktorja ishte në restorantin ekskluziv, Door Little , ku thuhet se Teri i dha këshilla Lizit dhe e informoi atë në lidhje me atmosferën në serinë popullore.

Liz kohët e fundit i është bashkuar ekipit në grupin e një serie të re “Wonder Woman”, e cila do të luajë Cale Veronica.

Mediat kanë shkruar për mënyrën se si aktorja duket e madhe në një seksi kostum.

Mediat kanë shkruar për mënyrën se si aktorja duket e madhe në një seksi kostum.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here