Huntington mahnitëse në Versace
Padyshim se ajo ka trupin më të bukur në industrinë e show bizit. E tillë, Rosie Huntington u duk edhe në Mbrëmjen e modës në Muzeun Metropolitan në Nju Jork.

Në këtë ngjarja ku bileta për të hyrë kushtoi 25 mijë dollar, ajo u duk mahnitëse në një fustan ngjyrë ari i përzier me rozë i punuar nga Versace . Fustani i ngushtë ia vizatonte trupin dhe ia theksonte pjesët e bukura.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here