Aktori britanik Hugh Grant është shtruar në spital mbrëmjen e së martës për shkak të problemeve me frymëmarrjen.

Protagonisti i Notting Hill dhe shumë filmave të tjerë kaloi rreth katër orë në pavionin e urgjencës të një spitali në Chelsea (Londër).

Pasi iu nënshtrua disa analizave mjekësore, Grant u largua nga spitali për tu kthyer në shtëpinë e tij.

Disa dëshmitarë thanë për ‘The Sun’ se aktori i famshëm priti radhën si gjithë të tjerët për të marrë mjekimin dhe nuk kërkoi asnjë privilegj.

Hugh Grant është një nga aktorët britanikë më të famshëm në kinematografinë ndërkombëtare.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here