Show-girl Hueyda El Saied ka festuar të enjten në mbrëmje përvjetorin e saj të 35-të.

Në një ambient të këndshëm, në një nga pub-et e kryeqytetit El Saied mblodhi miqtë e saj, të cilët më së shumti kishin zgjedhur për ta kënaqur atë, lule.

Por nuk munguan dhe dhuratat e tjera tejet elegante.

Mes shampanjës, tortës e urimeve të gjithë festuan deri në orët e para të mëngjesit, ndërsa Hueyda e priti këtë përvjetor më se e kënaqur me jetën e saj dhe realizimet e deritanishme./balkanweb/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here