Hueyda dhe Arjoni udhëheqës të “Një këngë për ty” Nga e premtja në Top Channel do të fillojë emisioni “Një këngë për ty”, prezantues të të cilit do të jenë Hueyda El Saied dhe njëri nga personazhet e famshëm të edicionit të dytë të Big Brother, Arjon Muça.


Autorja e programit, Alessia Grieco, thotë se ky spektakël do të ofrojë befasi të mëdha, duke thënë se do të jetë një spektakël muzikor që ka për bazë garën ndërmjet 18 fëmijëve.

Hyeda thotë se kjo është një eksperiencë unike për të, pasi është shume bukur të merresh me fëmije të talentuar, me fëmijë që kanë pasion këngën, janë të çiltër dhe kanë liri për të prekur ëndrrat. Nga ana tjetër, Arjoni, vlerëson seriozitetin që i karakterizon këta fëmijë për të realizuar detyrat e tyre.

15 KOMENTET

 1. dua te them qe little jackson eshte me i miri,eshte unik pas micheal jackson,me pelqen menyra sesi vishet,sesi flet me nje menyre te edukuar
  pra me pelqen little jackson,dhe nuk e them si fanse e micheal e them sepse e kuptoj kur dikush eshte i bere per muzike,edhe une duhet te vije te emisioni”nje kenge per ty”or nuk munda sepse mund te me merrte kohe nga shkolla por te gjithe ne shkolle me thone pse nuk erdha tek emisioni juaj shpresoj te vij vitin tjeter nese e lexoni kete mesazhueda dhe arjon ju them qe emisioni juaj eshte shume i bukur
  nga fieri

 2. me i miri eshte little jackson nga te gjithe dhe me vjen mire qe nuk iku lemeria sepse pink lady ishin kot fare bravo little jackson dhe ju lutem nga eshte little jackson sepse sikur e kam pare nje dit ne shkoder jam 99% e sigurt se ishte ai bravo little jackson se e meriton fitoren 1 nga te gjith je

 3. i them gocave si po ndjeheni prane arionit se e keni risk te madh te qendrosh prane atij yllllliiiiiiiiiii heheheh me pelqen shum arioni qe nga reality show i big brotherit bravo arioni

 4. Little Jakson eshte shume keq ne ze
  nuk i ngjan fare Michael Jaksonit
  as nuk i afrohet atij
  votoj Edean se eshte nje kengetare e vertete
  bravoooooooooooooooooooooooooooo EDEA

 5. Armela je shume kot s`ben fare per te kenduar
  jam me mendimin e Benit ta fitoje
  EDEA se ajo ka ze

 6. Medines i them :
  afer Arjonit eshte sikur te rrish prane nje peme me gjethe te fishkura
  hahahahahahahahahahahhahahah

 7. Little jackson ishte kot
  jasmina katundi i emisionit hahah
  ndersa tek pink lady
  ishte grupi me kontrast kengtarja me e mir edhe me e keqe e emisionit ishin aty
  enca ishte sh njish,sh e bukur,zgjuar,talentuar BRAVo
  ama si emision nje kenge per ty ishte deshtim total

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here