Në baby shower-in për vogëlushin e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços, i cili pritet të vijë në jetë këto ditë janë publikuar foto të shumta.

Por ndër to ajo që ka rënë më shumë në sy është ajo që ka publikuar Lori ku poza ngjan tërësisht me familjen “Kardashian”. Në këtë baby shower kanë qenë të ftuar shumë emra të njohur të showbizit shqiptar.4

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here