Whitney Houston është kthyer sërish në një qendër rehabilitimi për të mposhtur problemet e saj me drogën dhe alkoolin. Lajmin e ka bërë të ditur agjentja e këngëtares 47-vjeçare.

Për momentin nuk dihet ende se ku është shtruar dhe se sa do të zgjasë procesi i rehabilitimit të Whitney Houston.

Në vitin 2009 këngëtarja ishte shprehur se i kishte dhënë fund përdorimit të kokainës dhe se ishte plotësisht e pastër.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here