Hospitalizohet aktori turk Erkan PetekkayaAktori turk Erkan Petekkaya, i njohur për publikun shqiptar me rolin e ‘Xhihan’ në serinë ‘Fate të kryqëzuara’, pasditen e së mërkurës është dërguar me urgjencë në spital.

Sipas mediave turke, thuhet se aktori 46 vjeçar, po kryen disa kontrolle në një spital privat në Stamboll, dhe shumë shpejt do ti nënshtrohet një ndërhyrje në veshka.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here