Paris Hilton po u jep bjondeve nje emer te keq”. Keshtu eshte shprehur Sekretariati i Puneve te Grave ne Brazil, e cila kerkon qe te ndalohet qarkullimi i nje reklame birre te promovuar nga Hilton.

Ne imazhe duket Hilton e veshur me nje fustan te zi te shkurter qe kenaqet teksa shijon nje shishe birre qe e ferkon ne trup, nen shikimin e spektatoreve jashte dritares se saj.

Sipas ligjeve braziliane, gruaja nuk mund te trajtohet si nje objekt per terheqjen e vemendjes.

Eshte nje reklame qe zhvlefteson grate dhe ne vecanti bjondet”, eshte shprehur zedhenesja e sekretariatit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here