Paris Hilton mendon se djemt britanikë janë shumë atarktiv për shkak se janë shumë xhentilë.

Bukuroshja amerikane e cila aktualisht është pa të dashur, pëlqen të kalojë kohën e lirë në Londër, pasi është adhuruese e meshkujve britanikë.

“Më pëlqen vibri, njerëzit, theksi…djemt britanikë janë vërtet të ndryshëm me ata të Amerikës, ata janë aq xhentilë dhe larg më të pjekur. Është mentalitet tjetër. Unë kam takuar shumë djem të mirë britanikë”, tha Hilton.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here