Trashëgimtarja e pasur bionde, Paris Hilton, gjatë pushimeve në Saint Tropez në jug të Francës, shfrenohet në diskotekën Vip Room Club në shoqërinë e një miliarderi të ri nga Libia.

Siç informon agjencia Noa, dhe siç shihet në fotografitë bashkëngjitur, Hilton edhe djaloshi pasi kanë folur dhe pëshpëritur gjatë mes tyre, janë larguar së bashku nga lokali për tu drejtuar drejt jahtit gjigant dhe luksoz të miliarderit libian.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here