Hillary Scott, antarja e grupit “Antebellum” prezantohet së bashku me çunat në evenimentin “CMA Awards”. E veshur e gjitha në të zezë, duke ju bashkuar kështu antarëve të grupit të cilët kishin veshur kostume elegante. Antebellum mbërriti në 46 vjetorin e çmimeve CMA në Bridgestone në Nashville, këngëtarja 26 vjeçare dukej e mrekullueshme në një fustan të zi plot me shkëlqim të cilin e kishte shoqëruar me taka të larta.

Banda e saj është kandiduar si grupi me vokalin më të mirë të vitit, dhe albumi më i mirë i vitit në ndarjen e çmimeve CMA.

Grupi i njohur Antebellum ka shprehur se janë shumë të emocionuar për kandidimin në një status në faqen e tyrre në Twitter, “Ja arritem të kandidojmë në çmimet CMA, ka për të qënë një natë e gjatë dhe e paharrueshme për Nashville, dhe për muziken Country.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here