Hillary Duff ndryshon look-unDuff vazhdon të eksperimentojë me look-un teksa së fundmi e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve nga të kaltër në pink.

Aktorja dhe këngëtarja 27-vjeçare ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet me ngjyrën e re të flokëve dhe e trukuar me shije.

Duff nuk ka dhënë ndonjë shpjegim për këtë ndryshim tjetër në pamje.

27-vjeçarja ka nxjerrë së fundmi këngën e re të albumit të saj ‘Chasing The Sun’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here