Heroi dhe mbretëresha e ErmalitKëngëtari Ermal Fejzullahu si duket sot më shumë se kurrë është ndier krenar me prindërit e tij.

Ai i ka postuar dy fotografi në Instagram ku shihet si fëmijë me nënën dhe babain e tij, këngëtarin e famshëm Sabri Fejzullahu, transmeton Klan Kosova.

“Mbretëresha ime dhe Heroi im” ishin përshkrimet që Ermali i ka bërë protagonistëve të fotografive.

Heroi dhe mbretëresha e Ermalit

 

Heroi dhe mbretëresha e Ermalit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here