Hekurani spot me AlbinënDuket se Hekuran Krasniqi nuk është duke shikuar për sezone verore apo vjeshtore pasi pas klipit “Gjithçka mbeti n’letër”, që ishte një bashkëpunim i tij me grupin Llegenda dhe Astrit Stafa, tani ai ka realizuar edhe një videoklip të ri, që do ta promovoj të martën.

Bëhet fjalë për klipin e ri të Hekuranit të cilin ai e ka realizuar me këngëtarën Albina Demaku, “Ndarje pa kuptim”.

Muzika dhe orkestrimi i kësaj këngë është bërë nga Hekuran Krasniqi ndërkaq teksti është shkruar nga Granit Gashi – Geni.

Realizimi i klipit të ri të Hekuranit është bërë nga produksioni VideoArt. /gazetaexpress

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here