Hekuran Krasniqi publikon klipin me Doruntina HoxhënKëngëtari Hekuran Krasniqi ka publikuar projektin e tij më të ri në bashkëpunim me këngëtaren e re Doruntina Hoxha.

“Bashkë” titullohet kënga e cila është me tekst dhe muzikë nga vet Hekuran Krasniqi.

Këtë këngë me të cilën morën pjesë në festivalin “Prizreni Music Fest”,dyshja e solli të realizuar edhe me videoklip.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here