Hej njerëz, Enis Ujkani në QabeEnis Ujkani, i cili u bë i njohur dhe hit në rrjetet sociale shkaku i një videoje reklame, ka shkuar në vendin e shenjtë të myslimanëve, Meke.

Ujkani, ka vizituar disa vende të Arabisë dhe vendi i fundit që ka vizituar ishte Qabja.

Sipas prezantuesit të emisionit Super Sfida, Enisi ka gjertur qetësinë dhe çlodhjen shpirtërore, transmeton Telegrafi.

Madje, ‘George Clooney’ i Kosovës iu ka propozuar të gjithëve shqiptarëve të shkojnë atje.

 

Kujtojmë se Ujkani u bë hit me reklamën e një kafeje, e cila ishte identike si ajo e aktorit me famë botërore, George Clooneyt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here