Seriali i suksesshem amerikan “Grey’s Anatomy” humbet nje prej protagonisteve, doktoreshen Izzie Stevens.

Katherine Heigl ka braktisur perfundimisht serialin per t’iu perkushtuar kinemase se vertete. Lajmin e ben te ditur kompania “Entertainment Weekly” dhe konfirmohet nga televizioni ABC por jo nga vete aktorja.

Ne sezonin e gjashte, personazhi i interpretuar nga bukuroshja ishte shume pak i pranishem, cka u vu re edhe nga teleshikuesit. Per momentin aktorja nuk ka nje agjent qe ta perfaqesoje. Shpesh here ajo ka pasur konflikte me stafin drejtues te serialit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here