Heidi Klum, nudo në akull për revistën “Galore”“Më mirë zhvishem sesa të flas në publik”, kështu u shpreh Heidi Klum pak ditë më parë për revistën “Galore”, duke realizuar edhe një set fotografik.

Tashmë, modelja është një “Mbretëreshë Akulli”. 42-vjeçarja ka pozuar për ekspozitën e fotografit të saj Rankin të titulluar “Less Is More”.
Fotografia e Klum është shfaqur së fundmi dhe do të vazhdojë dëri më 28 shkurt në një ekspozitë në Gjermani.

“Less is More” feston rrugën e gjatë të Rankin me fotografinë dhe sfidat, me të cilat i është dashur të përballet gjatë karrierës së tij. Kjo ekspozitë është një kombinim i artit konceptual dhe fotografisë./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here