Mbrëmje festive me një pasarelë të hapur në Times Square, në New York, për 10 vjetorin e Porjeck Runway Usa, një show ku gjenden stilistët e rinj të modes, drejtuar nga Heidi Klum.

Modelja gjermane është edhe midis jurisë se programit me stilistin Michael Kors dhe drejtoreshën e modës së Elle Amerika, Nina Garcia dhe një i ftuar surprizë në cdo puntatë.

Heidi Klum 39 vjec, është dukur në formë të shkëlqyer pas periudhës së vështirë nga ndarja e këngëtarin Seal.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here