Heidi Klum po tregon se nuk di të plaket.

Supermodelja e njohur dhe udhëheqësja e ‘Project Runway’ ka zgjedhur një fustan me prerje të thellë tek gjoksi dhe një ngjyrë shumë e veçantë, me të cilin ka bërë që të gjithë sytë të kthehet tek ajo.

Ngjyra e gjelbër me shkëlqim e fustanit dhe fytyra e freskët e Heidi Klum tregojnë se ajo me të vërtetë nuk di të plaket./lajmi.net

Looking like a million bucks! Heidi Klum cut another unforgettable figure in a slinky green dress with a plunging neckline at the amfAR Inspiration Gala in Hollywood on Thursday nightUpping the drama! Klum applied a heavy dose of mascara, pink blush, and glossy lips upon her famous face

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here