Modelja Heidi Klum lë të gjitha frymë me prezencën e saj të jashtëzakonshëm në AMFAR Inspiration Gala në New York.

Me një fustan të kaltër që i derdhej lehtë në trupin e saj, Klum shfaqi format e saj të admirueshme trupore. Modelja e mrekullueshme gëzon një formë shumë të mirë edhe pas lindjes së fëmijëve. Mëma natyre është treguar shumë bujare me të.

Klum ra në sy edhe për dekoltenë e mrekullueshme dhe për vithet e saj super të tonifikuara. Bjonda muzë e Victoria’s Secret është nënë e katër fëmijëve e megjithatë eleganca e saj është e jashtëzakonshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here