Heidi Klum duket fantastike pa make-upSupermodelja me famë botërore, Heidi Klum, ka treguar edhe një herë se ajo duket në mënyrë të jashtzakonshme edhe pa makiazh.

Tashmë yjet e mëdha botërore dhe sidomos yjet tona dihet se nuk janë të bukura pa intervenim të artistëve të bukurisë dhe make upit.

Megjithatë, kjo nuk vlen për Heidi Klum, e cila ka realizuar një selfie pa përdorim të make-up.
Dhe të themi të drejtën ajo duket për mrekulli pa make up, pavarësisht moshës së saj. /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here